На Рівненщині відкрили сучасний харчоблок у Білокриницькому ліцеї. Реконструкція відбулася за кошти державного та місцевого бюджетів: приміщення відремонтували та обладнали новою технікою відповідно до стандартів НАССР.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Подібні харчоблоки нині будують ще у восьми ліцеях області. У Здолбунові, Ясногірці, Радивилові та Рокитному роботи вже на завершальній стадії.




Реформа шкільного харчування в Україні реалізується з ініціативи першої леді Олени Зеленської та покликана зробити раціон дітей більш здоровим і безпечним.
Нагадаємо, на Рівненщині стартує новий сезон наймасштабніших учнівських змагань України.
