У Радивилівському професійному ліцеї відкрили навчально-практичний центр з деревообробки. Даний навчально-практичний центр став вже 4-м, що відкрили цьогоріч в області, і 37-м загалом.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
До центру входять навчально-виробнича майстерня, навчальний полігон та дільниця опорядження.
Створили центр за кошти державного та місцевого бюджетів, а також закладу освіти у межах реалізації пілотного урядового проєкту з модернізації підготовки робітників.
Нагадаємо, на Рівненщині збільшать кількість укриттів.
