Регіон РівнеНа Рівненщині суттєво обмежують обласні перевезення

На Рівненщині суттєво обмежують обласні перевезення

Через суттєве погіршення епідемічної ситуації в регіоні, прийнято рішення на Рівненщині обмежити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів. 

Щойно таке рішення прийняте на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС.

Користуватися громадським транспортом зможуть лише вакциновані від коронавірусу громадяни або ті, хто мають результати негативного ПЛР або експрес-тесту (зроблені не пізніше ніж за 72 години до поїздки).

Така ж рекомендація керівництву територіальних громад щодо перевезення пасажирів на території населених пунктів в межах ТГ.

Заборона перевезення невакцинованих почне діяти із вівторка, 2 листопада.

Крім того, через суттєве зростання кількості хворих та госпіталізованих ми змушені продовжувати вишукувати додаткові ліжка у медичних закладах області під ковідні. Зокрема, однією із таких є Рівненська міська дитяча лікаря, у якій виділять біля 100 додаткових дорослих ліжок для лікування хворих на коронавірусну хворобу.

Посилюються перевірки закладів громадського харчування і торгівлі (ринків) на дотримання вимог червоної зони.

Також активізується робота цілодобового штабу з протидії коронавірусу для оперативного реагування та епідемічні виклики.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc