Регіон РівнеНа Рівненщині судитимуть екскерівника лікарні, який незаконно виплатив підлеглим понад 1,2 млн грн

На Рівненщині судитимуть екскерівника лікарні, який незаконно виплатив підлеглим понад 1,2 млн грн

Керівник лікарні однієї з громад Дубенщини, зловживаючи своїм службовим становищем, з липня 2020 по січень 2022 року під час розподілу коштів підписав накази про доплати підлеглим, які працювали з хворими на коронавірус.

Обвинувачений свою вину не визнає. Яке покарання він нестиме — вирішуватимуть представники Феміди.

За зловживання службовим становищем 50-річному колишньому директорові медзакладу загрожує до 6 років позбавлення волі без права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc