Регіон РівнеНа Рівненщині суд оголосив вирок злодію-дебоширу

На Рівненщині суд оголосив вирок злодію-дебоширу

За активної позиції прокурорів Березнівського відділу Здолбунівської окружної прокуратури 32-річного чоловіка засуджено за скоєння низки злочинів. Злодію-дебоширу суд оголосив вирок – ув’язнення на 6 років і 9 місяців. 

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Житель Березного, будучи умовно-достроково звільненим з місць позбавлення волі за злочини проти власності, належних висновків для себе не зробив та знову почав вчиняти кримінальні правопорушення.

Зокрема, впродовж червня-вересня 2021 року він вкрав у жителів громади продукти харчування, мобільний телефон та велосипед, а одну жінку ще й побив.

Крім того, вже навесні 2022 року, у період дії воєнного стану, він заволодів мобільним телефоном знайомого, та ще й спричинив йому тілесні ушкодження.

Загалом правоохоронці нарахували 6 епізодів злочинної діяльності чоловіка. Обвинувачений нині перебуває під вартою, вирок суду ще не набрав законної сили.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc