Регіон РівнеНа Рівненщині стартувала Всесвітня акція "30 днів на велосипеді"

На Рівненщині стартувала Всесвітня акція “30 днів на велосипеді”

Сьогодні на Рівненщині вдруге стартувала Всесвітня акція “30 днів на велосипеді”.

Про це інформує Рівненська обласна рада.

Так, протягом місяця учасники здійснюватимуть поїздки велосипедом та розміщуватимуть фото зі спеціальними картками у події на сторінці “Спорт для всіх Рівненщини” у Фейсбук з хештегом #30DaysofBikingRivneregion.

Реєстрація – за посиланням

Читайте також: У Рівному розпочалося засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху (ФОТО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc