Регіон РівнеНа Рівненщині ще двоє людей померли від коронавірусу

На Рівненщині ще двоє людей померли від коронавірусу

За минулу добу на Рівненщині внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померли двоє людей.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли  36-річний житель м. Дубровиця та 62-річний житель м. Костопіль.

Загальна кількість летальних випадків в області від коронавірусу з початку пандемії становить 2294.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc