Регіон РівнеНа Рівненщині ще 21 людина захворіла на коронавірус

На Рівненщині ще 21 людина захворіла на коронавірус

Станом на ранок 25 квітня на Рівненщині зареєстровано 21 новий випадок на COVID-19.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова Рівненсьої ОДА Віталій Коваль.

Це:
?10 мешканців з м. Рівне;
?1 з Корецького району (с. Старий Корець);
?1 з Радивилівського району (с. Опарипси);
?9 з Рівненського району (1 – с.Городок та 8 – с.Зоря).

Таким чином всього на Рівненщині зареєстровано 484 випадки захворювання на COVID-19. З них – 12 летальних і 41 людина одужала.

Наразі на перевірці в Рівненському обласному лабораторному центрі 97 зразків для ПЛР-тестування.

 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc