Регіон РівнеНа Рівненщині серед літа зліпили сніговика

На Рівненщині серед літа зліпили сніговика

У селі Дібрівськ Зарічненського району насипало стільки граду, що люди зліпили сніговика.

Світлину опублікували у спільноті “Типове Рівне“.

Люди зазначають, що аномалію зазнімкували 4 червня.

 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc