Це вже 14-ий евакуаційний потяг, який прийняла Рівненщина з Донеччини. Цього разу приїхали 16 людей.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
«Переважна більшість внутрішньо переміщених осіб, які сьогодні прибули – це люди старшого віку. Серед них є декілька маломобільних осіб. Усі служби, відповідальні особи та волонтери вкотре відпрацювали дуже швидко та злагоджено. Були надані всі консультації за запитами та необхідна допомога», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Нагадаємо, щонайменше 21 загиблий у Яровій на Донеччині: росія скинула бомбу на людей під час отримання пенсій.
