Регіон РівнеНа Рівненщині продовжують розвивати іпотерапію

На Рівненщині продовжують розвивати іпотерапію

На Рівненщині продовжують розвивати іпотерапію. Діти Великоомелянської територіальної громади з малозахищених верств населення та ВПО відвідали кінно-спортивний клуб «Фавор». 

Про це інформує Рівненська ОВА.

FB_IMG_1699519747694

Під наглядом поліцейського офіцера громади провели екскурсію іподромом, що знаходиться на території громади. Працівники клубу познайомили дітей з дорослими кіньми. Вони побували в стайнях, де живуть поні і погодували їх. А також пройшли майстер-клас з їхнього догляду.

Раніше іпотерапію у кінному клубі провели для поранених військових, які проходять реабілітацію у Клевані.

– У нашому регіоні кінний спорт розвивається і як елемент реабілітації. Ми бачимо, як успішно лікуються діти з різними нозологіями. Як позитивно впливають тварини на ветеранів, які повертаються з війни. Завдяки спілкуванню та догляду за кіньми покращується і ментальне здоров’я, – прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc