Регіон РівнеНа Рівненщині повністю оновили автопарк «екстренки»

На Рівненщині повністю оновили автопарк «екстренки»

Рівненщина отримала ще 12 автомобілів швидкої медичної допомоги Citroen Jumper типу «В» від Міністерства охорони здоров’я України. Вони закуплені за кошти Держбюджету.

Про це інформує Рівненська ОВА.

FB_IMG_1690541286821

У День Української Державності ключі від «швидких» підстанціям Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у районах вручили начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та голова обласної ради Андрій Карауш.

FB_IMG_1690541290071

Нові автомобілі поїдуть до:

▪Рівненської станції – 7 автомобілів (Гощанська підстанція – 1, Острозька– 1, Клеванська – 2, Здолбунівська підстанція – 2, м Рівне – 1);

▪Дубенської станції – 2 (м. Дубно та Варковицьке ППБ);

▪ Сарненської станції – 3 (Володимирецька підстанція – 1, Рокитнівська – 1, м. Сарни – 1).

FB_IMG_1690541298974

«Швидкі» повністю укомплектовані всім необхідним для надання екстреної медичної допомоги. Вони повнопривідні, а отже мають чудову прохідність у будь-якій місцевості. Кожен автомобіль оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників згідно зі стандартами.

Як зазначив Віталій Коваль, відтепер бригади рівненської «екстренки» повністю забезпечені автомобілями.

– Ці 12 автомобілів закривають повний етап оновлення технічного парку швидкої допомоги Рівненської області. У нас 100 відсотків автомобілів до 5 років експлуатації. Тобто фактично за останні три роки ми повністю оновили автопаркпарк «екстренки». І на сьогодні у нас бригади стовідсотково забезпечені автомобілями, – сказав Віталій Коваль.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc