Регіон РівнеНа Рівненщині посилюють захист енергосистеми від обстрілів

На Рівненщині посилюють захист енергосистеми від обстрілів

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль продовжує інспектувати підстанції та інші енергетичні обʼєкти. Під час таких поїздок проводяться наради із відповідальними, оглядаються захисні споруди. 

Про це інформує Рівненська ОВА.

– Рівненщина вже не перший місяць посилює захист енергетичної інфраструктури від ударів з повітря. Вчора та сьогодні особисто інспектую підстанції та інші енергетичні обʼєкти. Нині робимо все від нас залежне, аби захистити наші енергосистеми від руйнівних ракет та БПЛА ворога. Захист нарощуємо щодня, – розповів Віталій Коваль.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc