Регіон РівнеНа Рівненщині померло немовля: Батьки звинувачують лікарів

На Рівненщині померло немовля: Батьки звинувачують лікарів

На Рівненщині померло немовля. Це сталося через місяць після народження. Батьки переконані, що донька померла через недбалість лікарів пологового відділення міста Острог, тому і звернулися із відповідною заявою до правоохоронців.

Про це повідомляє Поліція Рівненської області.

Пологи відбулися 17 січня і того ж дня дитину в мозковій комі госпіталізували в обласну дитячу лікарню. Утім, врятувати життя немовляти не вдалося — 21 лютого дівчинка померла.

За фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником слідчі ВП № 3 (м. Острог) Рівненського РУП за процесуального керівництва прокуратури розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження поліцейські вилучили необхідну документацію та допитали учасників події. Крім того, призначено ряд експертиз, які встановлять істину у справі.

Санкція статті передбачає відповідальність у виді до п’яти років обмеження волі або позбавлення волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc