Регіон РівнеНа Рівненщині поліцейські викрили підприємицю на безгосподарському використанні землі (ФОТО)

На Рівненщині поліцейські викрили підприємицю на безгосподарському використанні землі (ФОТО)

На Рівненщині, 12 квітня, під час невідкладного обшуку  слідчо-оперативна група виявила та вилучила шість металевих бочок для випалювання деревного вугілля.

Про це повідомляє ГУНП у Рівненській області.

У ході проведення профілактичних заходів на території обслуговування дільничні офіцери поліції відділення поліції № 7 (м. Корець) на окраїні села Дерманка виявили шість піролізних печей, а поруч – деревину.

32-річна підприємиця пояснила поліцейським, що на окраїні села придбала будиночок, а також землю навколо. Відстань до найближчих сільських будинків становить орієнтовно пів кілометра.

Вона надала слідчо-оперативній групі необхідні документи, зокрема дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, однак, земельна ділянка не відповідала цільовому призначенню.

Бочки опечатали, а за фактом безгосподарського використання земель дізнавачі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 254 Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про повідомлення підприємиці про підозру у вчиненні кримінального проступку.

 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc