Регіон РівнеНа Рівненщині поліцейські викрили двох чоловіків на зберіганні наркотиків

На Рівненщині поліцейські викрили двох чоловіків на зберіганні наркотиків

Учора, близько 02:30 ночі під час комендантської години на вулиці Фабричній в обласному центрі працівники УПП зупинили для перевірки чоловіка.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Під час поверхневого огляду у 40-річного рівнянина поліцейські виявили у кишені пакетик із кристалічною речовиною білого кольору, зовні схожою на наркотичну.

На місце події оперативно прибула СОГ Рівненського РУП. Правоохоронці задокументували правопорушення і вилучили наркотики. Як пояснив житель обласного центру поліцейським, зберігав їх для власного споживання.

Крім того, близько 14 години неподалік блокпосту біля села Великий Олексин працівники територіальної оборони побачили двох чоловіків, які зупинилися на узбіччі та підозріло себе поводили.

Під час перевірки в телефоні 21-річного рівнянина виявили позначку геолокації. Хлопець зізнався, що через телеграм-канал замовив наркотичну речовину і приїхав на визначене місце забрати закладку.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc