Регіон РівнеНа Рівненщині підлітки «справляли свої природні потреби» на авто поліції

На Рівненщині підлітки «справляли свої природні потреби» на авто поліції

Два дні тому у одній із соцмереж правоохоронці натрапили на відео, де у селі Глинне, що на Рівненщині двоє підлітків нібито «справляли свої природні потреби» на автівку поліцейських. Інший юнак зняв це все на камеру та пізніше виклав у соціальну мережу.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській обласній.

Правоохоронці оперативно знайшли хуліганів. Це були троє місцевих жителів 14-ти, 15-ти та 16-ти років.

У скоєному вони зізналися та розповіли, що насправді нічого не робили, а лише зімітували. Таким чином, вони хотіли стати популярними та збільшити кількість читачів на своїх акаунтах. Підлітки пообіцяли більше такого не робити та вибачилися.

Однак на 16-річного хлопця правоохоронці все ж склади адмінпротокол (дрібне хуліганство).  Стосовно інших, то протоколи отримали їхні батьки за неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей.

Нагадаємо, жінці з Рівненщини стало сумно і вона повідомила до поліції про «зґвалтування»

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc