Регіон РівнеНа Рівненщині під час пожежі двоє людей отруїлися чадним газом

На Рівненщині під час пожежі двоє людей отруїлися чадним газом

11 вересня о 17:34 на спецлінію “101” надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку у с. Бочаниця, Рівненського району, Гощанської ТГ.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області.

FB_IMG_1694504635459

На місце виклику негайно було направлено чергове відділення бійців 16-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС селища Гоща.

FB_IMG_1694504638375

До прибуття рятувальників, місцеві жителі вивели із задимленого приміщення на свіже повітря 81-річного батька та його 52-річного сина, а також за допомогою підручних засобів ліквідували пожежу.

Співробітники ДСНС винесли з будинку тліючий матрац та з метою провітрювання житлового будинку повідкривали вікна і двері.

Внаслідок пожежі вогнем знищено матрац в цегляному житловому будинку розміром 10х6 м. Батька та сина госпіталізували в реанімаційне відділення Гощанської ЦРЛ з діагнозом “отруєння чадним газом” їх стан оцінюють лікарі.

Причина пожежі та розмір збитків встановлюються. До ліквідації було залучено 1 автоцистерну та 6 вогнеборців.

З початку року на території Рівненщини виникло 750 пожеж на яких загинуло 42 людини.

Рятувальники Рівненщини вкотре закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті.

В разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за екстреними номерами пожежно-рятувальної служби «101» або «112».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc