Регіон РівнеНа Рівненщині під час комендантської години патрульні виявили автомобіль у розшуку

На Рівненщині під час комендантської години патрульні виявили автомобіль у розшуку

Подія сталася учора, під час комендантської години, на автомобільній дорозі Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів. Під час патрулювання поліцейські зупинили авто Toyota. За кермом перебував 43-річний чоловік.

Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.

Охоронці порядку перевірили транспортний засіб та встановили, що він перебуває у розшуку за кримінальними правопорушеннями.

На місце патрульні викликали слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc