Регіон РівнеНа Рівненщині перевірили водія, бо не увімкнув фари: що виявили

На Рівненщині перевірили водія, бо не увімкнув фари: що виявили

Сьогодні вночі 2 грудня патрульні біля села Синів на автодорозі зупинили автомобіль Fiat Doblo: водій не увімкнув фари у темну пору. І як виявилося, недарма.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.

Під час спілкування інспектори помітили, що керманич напідпитку. У медзакладі рід час проходження огляду, 29-річний чоловік почав пропонувати правоохоронцям хабар. Спершу 700 доларів, потім – 1200 доларів США.

Відтак, порушника відсторонили від керування тз. А також, він отримав протокол та постанову.

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, судитимуть жителя Рівненщини, який переправляв чоловіків за кордон.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc