Регіон РівнеНа Рівненщині офіційно передали новий корпус у власність госпіталю для ветеранів

На Рівненщині офіційно передали новий корпус у власність госпіталю для ветеранів

Було виїзне засідання позачергової сесії облради. Його провели в укритті нового лікувально-реабілітаційного корпусу обласного клінічного госпіталю. Локацію обрали невипадково. Адже ключовою темою засідання якраз і була передача нової будівлі на баланс госпіталю.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

Будівництво тривало 2 роки, фінансувала роботи програма підтримки України від Європейського Союзу Ukraine Facility.

Нагадаємо, Рівненщина потрапила у ТОП-5 по Україні.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc