Було виїзне засідання позачергової сесії облради. Його провели в укритті нового лікувально-реабілітаційного корпусу обласного клінічного госпіталю. Локацію обрали невипадково. Адже ключовою темою засідання якраз і була передача нової будівлі на баланс госпіталю.Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Будівництво тривало 2 роки, фінансувала роботи програма підтримки України від Європейського Союзу Ukraine Facility.
Нагадаємо, Рівненщина потрапила у ТОП-5 по Україні.
