У Дубні завершується будівництво Центру реабілітації для ветеранів. Готовність об’єкта становить 95%.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Наразі там встановлюють обладнання, прокладають електромережі та вентиляцію, виконують внутрішні оздоблювальні роботи й облаштовують територію навколо будівлі.
У центрі буде 30 ліжко-місць із санвузлами. Також працюватимуть кабінети психолога, реабілітаційна зала та зала асистивних технологій.





Будівництво розпочали у лютому минулого року на місці колишнього урологічного корпусу Дубенської лікарні. Проєкт фінансується в межах програми підтримки України від Європейського Союзу Ukraine Facility.
Нагадаємо, на Рівненщині навчають працівників, які надаватимуть супровід ветеранам у медичних закладах.
