Регіон РівнеНа Рівненщині нетверезий мотоцикліст пропонував правоохоронцям хабар аби уникнути відповідальності

На Рівненщині нетверезий мотоцикліст пропонував правоохоронцям хабар аби уникнути відповідальності

На Рівненщині п’яний мотоцикліст, намагаючись відкупитися від адмінвідповідальності, надав поліцейським хабар. 

Про це інформує Поліція Рівненської області. 

Вчора вночі під час патрулювання на автодорозі «Городище-Рівне-Староконстянтинів» поблизу села Селець працівники сектору реагування відділення поліції №1 (м. Дубровиця) зупинили мотоцикл, керманич якого був без шолома.

Поліцейські виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння, що і підтвердив прилад «Драгер» — 1,8 проміле.

Під час оформлення адмінматеріалів за статтею 130 КУпАП, кермувальник, аби уникнути відповідальності, запропонував та в подальшому надав правоохоронцям неправомірну вигоду у сумі дві тисячі гривень.

Відтак тепер, окрім штрафу у розмірі 17 тисяч гривень, 31-річний житель села Селець Сарненського району нестиме й кримінальну відповідальність — максимальне покарання передбачає позбавлення волі строком до чотирьох років.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc