Регіон РівнеНа Рівненщині не трапилося жодної смерті внаслідок вакцинації проти COVID-19

На Рівненщині не трапилося жодної смерті внаслідок вакцинації проти COVID-19

На Рівненщині не трапилося жодної смерті внаслідок вакцинації проти COVID-19. Разом з тим, в області було підтверджено два випадки серйозних реакцій на щеплення від ковіду: в чоловіка та жінки, в яких зафіксували анафілактичний шок.

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу розповіла координаторка з вакцинації в області Олена Гандзюк.

Також пані Олена додала, що побічна дія вакцинації частіше проявляється у жінок, через те, що показник щеплень від ковіду серед представниць прекрасної статі на 35% більший, ніж у чоловіків.

Серед легких побічних реакцій на щеплення – підняття температури, головний та біль в місці введення ін’єкцій.

До слова, на разі на території Рівненської області спостерігається спад рівня виявлення нових випадків на COVID-19. За минулу добу зареєстровано 109 випадків, з них 23 дитини. Подолали хворобу 265 мешканців області. Загальний рівень летальності по області – 1,7% (2,5% по Україні). Завантаженість «ковідних» закладів становить 47,4%.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc