Канал незаконного переправлення осіб до Європи налагодив 40-річний житель Закарпатської області разом зі своїм спільником.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Чоловіків викрили, коли один зі співучасників віз двох військовозобов’язаних чоловіків з Рівненщини до Закарпаття для їх подальшого незаконного переправлення через державний кордон. Дорогою «клієнти» мали отримати детальні інструкції.
Такі послуги коштували 24 000 доларів США.
Чоловікам повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України за попередньою змовою та з корисливих мотивів.
Нагадаємо, судитимуть рівнянина за зберігання бурштину.
