Регіон РівнеНа Рівненщині листоноша привласнила понад 100 тисяч гривень, які їй люди платили...

На Рівненщині листоноша привласнила понад 100 тисяч гривень, які їй люди платили за комуналку

Прокурорами Рівненської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно 44-річної жительки Рівненського району, якій інкримінують незаконне привласнення ввіреного їй майна. З травня 2022 по квітень 2023 року жінка, яка працювала листоношею, привласнювала гроші, якими громадяни розраховувались за житлово-комунальні послуги.

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Правоохоронцями встановлено 26 потерпілих від протиправної діяльності поштарки. Загальна сума завданих їм збитків становить більше 100 000 гривень.

Свою вину жінка визнає і переконує, що щиро розкаюється. Такий вчинок пояснює скрутним матеріальним становищем. Обвинувальний акт скеровано до Рівненського районного суду.

Досудове розслідування проводили слідчі СВ ВП №1 Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc