2 лютого 2024 року до лікарні у Рівненському районі госпіталізували 53-річного чоловіка, якого за кілька днів до того побив сусід по кімнаті.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
53-річна лікарка приймального відділення не провела об’єктивного обстеження пацієнта, не призначила додаткових досліджень, не залучила лікарів профільних спеціальностей, і, як наслідок, не встановила повний клінічний діагноз.
Наступного дня чоловік помер від пошкоджень органів черевної порожнини та внутрішньої кровотечі. Згідно з даними експертизи, його життя можна було врятувати за умови проведення обов’язкових діагностичних досліджень та своєчасного хірургічного втручання.
63-річного кривдника затримали у лютому 2024 року. Суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою, але ще під час слідства він помер у слідчому ізоляторі.
Нагадаємо, отримав вирок житель Рівненщини за збут психотропів.
