Регіон РівнеНа Рівненщині двоє чоловіків вкрали велосипеди в односельців

На Рівненщині двоє чоловіків вкрали велосипеди в односельців

Один велосипед вкрали у 63-річного чоловіка, інший – у 71-річного. 29 жовтня до поліції повідомив 63-річний дубенчанин, що близько 09.30 із подвір’я його домогосподарства викрали велосипед.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

вкрали

Поліцейські встановили, що до вчиненого кримінального правопорушення може бути причетний неодноразово судимий за аналогічні злочини 37-річний місцевий житель. У скоєному чоловік зізнався та видав правоохоронцям двоколісний.

Із аналогічним повідомленням до поліції звернувся і 71-річний житель селища Млинів: в обідню пору він залишив свій велосипед поблизу одного із закладів громадського харчування та пішов у справах, а коли за пів години повернувся — двоколісного вже не було.

Поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 67-річний житель села Пугачівка. Будучи напідпитку, чоловік вирішив скористатися чужим двоколісним транспортним засобом.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc