Регіон РівнеНа Рівненщині двоє чоловіків через Телеграм-канал хотіли зірвати мобілізацію

На Рівненщині двоє чоловіків через Телеграм-канал хотіли зірвати мобілізацію

На Рівненщині двоє чоловіків хотіли зірвати мобілізацію за допомогою Телеграм-каналу. Активними дописами у соцмережі вони здійснювали інформаційно-підривну діяльність, тим самим шкодили ЗСУ.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ Рівненщини.

53-х та 39-ти річні мешканці Рівненщини публічно закликали чоловіків ухилятися від мобілізації. А точніше, інформували де працівники ТЦК та СП вручають повісти військовозобов’язаним в Рівненській області.

Незважаючи на те, що контактні дані зловмисників були приховані, кіберфахівці СБУ викрили їх. Їхні мобільні телефони вилучили.

Фото – СБУ Рівненщини

Чоловіки можуть сісти за ґрати до восьми років.

Нагадаємо, неповнолітній на Рівненщині організував двом чоловікам нелегальний перетин кордону.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc