Регіон РівнеНа Рівненщині дівчинка віддала наколядовані гроші притулку для тварин

На Рівненщині дівчинка віддала наколядовані гроші притулку для тварин

Молоде покоління відноситься з розумінням до тварин та хоче жити по-сучасному. Відтак, школярка Софія віддала наколядовані гроші притулку для тварин “Надія на дім”.

Про це інформує “Надія на дім” у Facebook.

“Дівчинка Софійка заколядувала 200грн і принесла в притулок. Серце переповнене вдячністю і гордістю за те що молоде покоління підростає настільки свідомим з вогнем добра в серці. Ми вдячні Софійці. І вдячні її батькам за виховання”, – йдеться в дописі.

Неповнолітня дівчинка пожертвувала для тварин 200 гривень.

Читайте також: У Рівному Зірковий вертеп віддав на благодійність понад 20 тисяч гривень

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці РівнеОнлайн
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc