Регіон РівнеНа Рівненщині дідусь виїхав на зустрічну смугу: що сталося

На Рівненщині дідусь виїхав на зустрічну смугу: що сталося

Нещодавно дубенські патрульні на дорожній станції в Опарипсах помітили автівку Mitsubishi Lancer, яка чомусь виїхала на зустрічну смугу руху.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.

Інспектори оперативно наздогнали та зупинили керманича. Як виявилося, 87-річний водій прямував до Тернополя та заблукав. А виїхав на зустрічну через дезорієнтацію на дорозі.

Від меддопомоги пенсіонер відмовився. Патрульні розповіли про подію його родичам, а ті в свою чергу, пообіцяли зустріти водія.

Патрульні наголошують водіям Рівненщини, у разі погіршення самопочуття краще зупинитися у дозволеному місці та відпочити.

Нагадаємо, у Рівному можна отримати пістолет чи гранату

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc