Регіон РівнеНа Рівненщині дезінфікували зупинки громадського транспорту. (ВІДЕО, ФОТО)

На Рівненщині дезінфікували зупинки громадського транспорту. (ВІДЕО, ФОТО)

На Рівненщині провели дезінфекцію на зупинках громадського транспорту.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова ОДА Віталій Коваль.

https://www.facebook.com/koval8/videos/2546073978830388/

“Хоча маршрутні таксі працюють в обмеженому режимі, але зупинки використовують, як місця збору людей. Адже частина підприємств підвозить своїх працівників власним транспортом”, – йдеться у дописі.

 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc