Регіон РівнеНа Рівненщині COVID-19 забрав життя трьох людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя трьох людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померло троє людей.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 53-річна жителька смт Рокитне, 63-річний житель с. Кутянка, 81-річний житель с. Болотківці Рівненського району.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 2152.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc