Регіон РівнеНа Рівненщині COVID-19 забрав життя ще 13 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя ще 13 людей

За минулу добу на Рівненщині зафіксовано тринадцять смертей від COVID-19

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 49-річна жителька с. Малинськ, 62-річна мешканка с. Дюксин і 70-річний житель с. Ходоси Рівненського району, 74-річна жителька та 74-річний житель м. Дубно, 65-річний мешканець с. Малі Дорогостаї, 67-річний житель с. Острів та 78-річна мешканка с. Срібне Дубенського району, 67-річна жителька с. Берестя, 74-річний житель с. Висоцьк та 91-річний мешканець с. Волоша Сарненського району,  66-ти та 77-річні жителі м. Рівного.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 828.

Читайте також: COVID-19 на Рівненщині: 557 нових випадків

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc