Регіон РівнеНа Рівненщині COVID-19 забрав життя дев`ятьох людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя дев`ятьох людей

Станом на ранок 12 квітня на Рівненщині дев`ять людей померли від коронавірусної хвороби.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 72-річна жителька м. Здолбунів, 53-річний мешканець с. Тріскині Сарненського району, 73-річний житель с. Мощони, 80-річний житель с. Олександрія, 89-річна жителька с. Головниця Рівненського району, а також рівняни 63-ох, 65-ти, 71-го та 81-го років.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 857.

Читайте також: На Рівненщині кількість хворих на коронавірус після вихідних зменшилася

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc