Регіон РівнеНа Рівненщині COVID-19 відступає, але віруси не сплять

На Рівненщині COVID-19 відступає, але віруси не сплять

Станом на жовтень епідемічний поріг на Рівненщині не перевищено. За останній тиждень до медичних закладів області звернулися 5993 особи з симптомами ГРВІ. Підтверджений COVID-19 діагностували у 34 людей, що менше, ніж тижнем раніше (44 випадки). Понад 70% усіх хворих — діти.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

З початку жовтня на Рівненщині звернулися 24 972 особи з ГРВІ, з них 324 мали підтверджений COVID-19. За даними Рівненського обласного ЦКПХ, нині переважають риновіруси, аденовіруси та субваріант Омікрона “Stratus”.

Медики нагадують про профілактику:

  • робити щеплення від грипу та COVID-19;
  • регулярно мити руки;
  • уникати великих скупчень людей;
  • провітрювати приміщення;
  • носити маску при симптомах застуди;
  • не займатися самолікуванням і звертатися до сімейного лікаря.

Нагадаємо, рятувальники та медики спільно врятували палець 7-річної дитини у Дубному (ВІДЕО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc