Станом на жовтень епідемічний поріг на Рівненщині не перевищено. За останній тиждень до медичних закладів області звернулися 5993 особи з симптомами ГРВІ. Підтверджений COVID-19 діагностували у 34 людей, що менше, ніж тижнем раніше (44 випадки). Понад 70% усіх хворих — діти.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
З початку жовтня на Рівненщині звернулися 24 972 особи з ГРВІ, з них 324 мали підтверджений COVID-19. За даними Рівненського обласного ЦКПХ, нині переважають риновіруси, аденовіруси та субваріант Омікрона “Stratus”.
Медики нагадують про профілактику:
- робити щеплення від грипу та COVID-19;
- регулярно мити руки;
- уникати великих скупчень людей;
- провітрювати приміщення;
- носити маску при симптомах застуди;
- не займатися самолікуванням і звертатися до сімейного лікаря.
Нагадаємо, рятувальники та медики спільно врятували палець 7-річної дитини у Дубному (ВІДЕО).
