Регіон РівнеНа Рівненщині COVID-19 став причиною смерті десяти людей

На Рівненщині COVID-19 став причиною смерті десяти людей

За минулу добу на Рівненщині від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померли десять людей.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль померли 60-річна жителька с. Висоцьк, 61-річний житель с. Селище, 70-річна мешканка с. Орв’яниця Сарненського району, 86-річний житель с. Бабин Рівненського району, 71-річна дубенчанка, 79-річна жителька с. Мирогоща Друга Дубенського району, 75-річний житель с. Мутвиця Вараського району, рівняни 44-х, 82-х та 72-х років.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області із початку пандемії становить 771.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc