У селі Дубини Дубенського району 63-річний чоловік повідомив поліцію, що його друг впав у криницю та тоне. На виклик прибули патрульні, рятувальники та слідчо-оперативна група.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Втім, з’ясувалося, що ніхто у криницю не падав – більше того, криниці взагалі не існувало. Вигадану історію чоловік вигадав у стані сп’яніння «заради розваги».
За неправдивий виклик на нього склали адмінпротокол за ст. 183 КУпАП. Штраф за таке порушення становить від 850 до 3400 грн.
У поліції нагадують: виїжджаючи на фейкові виклики, служби втрачають час, коли допомога може бути потрібна тим, хто дійсно потрапив у біду.
Нагадаємо, п’яний водій намагався втекти від патрульних у Рівному.
