Регіон РівнеНа Рівненщині чоловік намагався вчинити самогубство

На Рівненщині чоловік намагався вчинити самогубство

Сьогодні, 21 січня, в 11:07 до центральної диспетчерської центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшов виклик про те, що у с.Оженин Острозького району чоловік намагався вкоротити собі віку.

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги

За вказаною адресою прибула бригада Острозької підстанції екстреної медичної допомоги. 55-річний чоловік після інсульту не може самостійно пересуватися. За словами рідних, чоловік за допомогою візка зміг дістатися до кухні, де й намагався вчинити самогубство.

– Під час огляду потерпілого, помітили ножове поранення у лівій половині грудної клітини. Оперативно та злагоджено надали першу невідкладну медичну допомогу. Рідні чоловіка розповіли, що у нього психічні розлади. Потерпілий не розмовляє. Нам намагався показати, як вчинив собі поранення, – розповів фельдшер Острозької підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Роман Перхалюк.

Потерпілого транспортували до Острозької центральної районної лікарні для подальшого огляду.

Читайте також: У Здолбунові сім’я отруїлася невідомою речовиною

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc