Учора, 20 серпня на Острожчині в оселі 67-річного чоловіка відпочивала компанія. Сину господаря не дозволили приєднатися до застілля. Це і стало причиною, що останній ледь не вбив батька: наніс йому один удар ножем у грудну клітку.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Пенсіонера доставили до медзакладу із проникаючим пораненням. 38-річного зловмисника затримали, наразі він перебуває в слідчому ізоляторі. Він може сісти за ґрати на термін від 5 до 8 років.

Нагадаємо, у Сарнах загинув водій електросамокату.
