Регіон РівнеНа Рівненщині будуть напрацьовувати програму постковідної реабілітації паціієнтів

На Рівненщині будуть напрацьовувати програму постковідної реабілітації паціієнтів

В Україні, як і у всьому світі існує не лише проблема поширення та лікування коронавірусу, а й проблема постковідного синдрому. І дуже часто з дуже тяжким. Це стосується дихальної, серцево-судинної систем та психо-емоційного стану людини.

Про це повідомила під час брифінгу заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Олена Гандзюк.

– Виникли серйозні проблеми в реабілітації таких пацієнтів. Міністерство охорони здоров’я виробило стандарти надання такої допомоги, ініціює перед НСЗУ напрацювання щодо пакету послуг для їх подальшої оплати. Буквально в ці дні ми збираємо інформацію про заклади, які зможуть надавати цю допомогу. Проблема дуже актуальна, реабілітація – необхідна.

Також пані Олена додала, що для реабілітації людей, які перехворіли на ковід будуть долучати санаторно-курортні заклади, які випадали з фінансування НСЗУ.

До слова, поки невідомо коли відповідні послуги стануть доступними.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc