Регіон РівнеНа Рівненщині бійці ДСНС врятували котика, який потрапив у халепу (ФОТО)

На Рівненщині бійці ДСНС врятували котика, який потрапив у халепу (ФОТО)

Сьогодні 29 лютого у селі Обарів Рівненського району бійці ДСНС приїхали рятувати котика, який потрапив у халепу. Надзвичайники допомогли зняти кота з високого дерева.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області.

FB_IMG_1709194369239

FB_IMG_1709194371877

Вдалося це зробити за допомогою пожежної драбини. Далі пухнастика зняли та передали господарям.

FB_IMG_1709194377528

Громадяни щиро подякували співробітникам Служби порятунку за чуйність та швидку допомогу.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc