Регіон РівнеНа Рівненщині без дозволів видобували воду

На Рівненщині без дозволів видобували воду

На Сарненщині комунальне підприємство забезпечувало Дубровицю господарсько-питним водопостачанням та займалося видобутком підземних вод без відповідної ліцензії. В результаті державі було завдано збитків на півтора мільйони гривень.

Про це повідомляє поліція Рівненщини.

Директором підприємства був 66-річний житель села Берестя, що на Сарненщині. Тепер йому загрожує до трьох років за гратами.

Нагадаємо, судитимуть депутата від «ОПЗЖ» Нестора Шуфрича.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc