Регіон РівнеНа Рівненщині авто викинуло у кювет: водійка намагалася уникнути зіткнення з КамАЗом

На Рівненщині авто викинуло у кювет: водійка намагалася уникнути зіткнення з КамАЗом

На автодорозі в селі Бабин водійка автомобіля Toyota RAV4 рухалася лівою смугою, коли раптом помітила, що водій автомобіля КамАЗ, який їхав правою смугою, почав її “підрізати” та перелаштовуватися вліво.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.

Щоб уникнути зіткнення, жінка різко звернула ліворуч, однак не впоралася з керуванням, і машину викинуло з дороги в кювет, де вона збила електроопору та перекинулася. На щастя, водійка не постраждала.

На водійку склали протокол за скоєння ДТП, а на водія КамАЗ — протокол за створення аварійної ситуації.

Водії, будьте уважними, дотримуйтеся безпечних інтервалу та дистанції та користуйтеся покажчиками повороту!

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc