Регіон РівнеНа Рівненщині - аварія на трансформаторній станції (ОНОВЛЕНО)

На Рівненщині – аварія на трансформаторній станції (ОНОВЛЕНО)

У селі П’ятигори, що на Рівненщині сталася аварія на трансформаторній станції.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Здолбунівську міську раду.

Наразі фахівці роблять усе можливе, аби відновити електропостачання.

Оновлено:

Станом на 18.50 електропостачання у селі відновлено. У селі П’ятигори вийшов з ладу трансформатор. Фахівці ПрАТ “Рівнеобленерго” вже працюють над ліквідацією несправностей.

Інформація очевидців щодо ймовірного вибуху не підтвердилася.

Нагадаємо, ексклюзивний коментар для Рівне Онлайн відстороненого голови Острога Юрія Ягодки (ВІДЕО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc