Регіон РівнеНа Рівненщині 15-річний мотоцикліст збив двох людей (ФОТО)

На Рівненщині 15-річний мотоцикліст збив двох людей (ФОТО)

Вчора ввечері 17 березня у селі Селище, що на Сарненщині по вулиці Лесі Українки сталася дорожньо-транспортна пригода. 15-річний мотоцикліст збив двох людей. Неповнолітній хлопець збив 19-ти та 22-річного жителів цього ж села, які стояли на краю проїзної частини по ходу руху двоколісного. 

Про це повідомляє Поліція Рівненської області.

FB_IMG_1710756573538

Обох пішоходів, а також керманича, який був без мотошолома, доставили до медичного закладу із травмами різного ступеня.

FB_IMG_1710756571352

Відомо, що 15-річний хлопець взяв двоколісний у знайомого, права керувати транспортним засобом не мав.

Обставини автопригоди встановлюють слідчі у рамках кримінального провадження, відкритого за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України.

У водія відібрані зразки крові для визначення стану сп’яніння.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc