Регіон РівнеНа маршруті у Рівному збільшилася кількість громадського транспорту

На маршруті у Рівному збільшилася кількість громадського транспорту

Мешканці Нового Двору поскаржилися міському голові Рівного Олександру Третяку на погану якість громадського транспорту.

Про це очільник міста розповів сьогодні під час онлайн-трансляції у Facebook.

– Отримав повідомлення від мешканців Нового Двору, що на 61-му маршруті перевезення пасажирів здійснюють перевезення недоброякісно. Тобто є лише чотири маршрутки, які здійснюють перевезення з інтервалом у 25-30 хвилин. Це неприпустимо, – розповів Олександр Третяк.

В управлінні транспорту поспілкувалися з перевізником. Відтак, на маршруті “Новий Двір – Ювілейне” буде вісім транспортних засобів.

Також міський голова наголосив, що міська влада працює над покращенням якості маршруту “Рівне – Квасилів”.

Читайте також: У Рівному демонтують незаконно встановлені гаражі та мафи

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc