Викрито начальника Сарненського надлісництва державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» на отриманні понад 3 млн грн неправомірної вигоди.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Посадовець вимагав від представника суб’єктів господарювання грошові кошти за погодження обсягів зрубаної деревини, підписання актів приймання-передачі робіт, невчинення перешкод у господарській діяльності підприємств, а також забезпечення перемоги цих підприємств у тендерах на проведення лісозаготівельних робіт.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.
Нагадаємо, за продаж наркотиків судитимуть жителя Костополя.
