Регіон РівнеНа Дубенщини поліцейські вилучили у водія наркотики (ФОТО)

На Дубенщини поліцейські вилучили у водія наркотики (ФОТО)

Під час перевірки документів у селі Городниця колишнього Млинівського району 25-річний житель Києва помітно нервував. Крім того, дільничний офіцер поліції побачив у салоні пристрій для куріння наркотиків.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

За результатами огляду автомобіля «Opel Corsa» поліцейські виявили у дорожній сумці п’ять пакетиків і один згорток із сухою подрібненою речовиною, схожою на канабіс.

У рамках кримінального провадження, відкритого за фактом незаконного зберігання і перевезення наркотичних речовин, вилучене скеровано для проведення експертизи. За її результатами прийматиметься відповідне процесуальне рішення.

Як пояснив киянин, наркотики зберігав для власного споживання.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc