Учора патрульні отримали виклик про ДТП, яка сталася в селі Привільне.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненської області.
32-річний водій вантажівки Mercedes-Benz Actros із напівпричепом Schmitz залишив автомобіль у місці відстою вантажних транспортних засобів на території АЗС. Близько першої ночі громадянин відчув сильний удар у задню частину напівпричепа. Вийшовши назовні, виявив пошкодження транспортного засобу.
Патрульні з’ясували, що водій вантажівки MAN, розпочинаючи рух, в’їхав у припаркований попереду Mercedes-Benz Actros.
Під час спілкування у 60-річного водія MAN поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння і запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера. Результат огляду виявився позитивний — 1,57% проміле.
На водія поліцейські склали адмінматеріали за:
ч. 1 ст. 130 (Керування у стані спʼяніння) КУпАП;
ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
Нагадаємо, розшукали зловмисника, який у Рівному запустив салют.
